ТОВ «Євротепломонтажсервіс» – вершина надійності

Товариство з обмеженою відповідальністтю «Євротепломонтажсервіс» – це спеціалізоване універсальне підприємство, яке було створене в результаті реорганізації (переутворення) ФОП «Вакалюк В.В.».

Свою діяльність підприємство розпочало у 2012 році як ФОП «Вакалюк В.В.», покладаючись лише на власний потенціал. Як рівноправний суб'єкт ринку, компанія не створювалася «під проект», а розвивалася, завойовуючи довіру, в умовах чесної конкурентної боротьби.

За період діяльності наше підприємство надавало послуги з утримання будинків і споруд, а саме з технічного обслуговування внутрішньо будинкових систем гарячого водопостачання, холодного водопостачання та водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації, ІТП, дахових котелень, здійснювало технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, обслуговування систем диспетчеризації та всіх елементів контролю за роботою систем будинків та комунальних споруд, як самостійно, так і разом зі своїми партнерами – ТОВ «Теплополюс», ТОВ «ЛИКВИД», ТОВ «Аварійно сервісна компанія».

Протягом 2012-2019 років наше підприємство не одноразово підтверджувало вимоги міжнародного сертифікату системи управління якістю ISO 9001: 2008. Маємо усі необхідні ліцензії та дозволи на виконання робіт любої складності.

Наше підприємство успішно приймало участь у обслуговуванні житлових комплексів, серед яких:

- житловий комплекс по проспекту Глушкова, 9Д м. Київ;

- житловий комплекс по проспекту Глушкова, 9В м. Київ

- житловий комплекс по вулиці Гарматна, 37А м. Київ;

- житловий комплекс по вулиці Західна, 10 м. Київ;

- житловий комплекс по вулиці Гарматна, 38А м. Київ;

Найбільші конкурентні переваги нашого підприємства проявляються у наданні послуг:

  • по проектуванню та монтажу внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж, систем кондиціювання, теплових пунктів, котельних та насосних станцій;
  • проведенню робіт з технічного обслуговування обладнання котелень, внутрішніх та зовнішніх мереж опалення та постачання гарячої води, ІТП та інших комунальних споруд

Найбільш відомими замовниками ТОВ «Євротепломонтажсервіс» є:

- холдинги, корпорації та підприємства: ПрАТ ХК "Київміськбуд", ТОВ «УкрбудДеволопмент»;

Подолавши стадію становлення і накопичення досвіду в умовах кризи, перебуваючи на етапі динамічного розвитку, наш колектив дбайливо зберігає репутацію чесної і високопрофесійної компанії, не пов'язаної з авантюрними проектами та будівельними скандалами. Ми готові стати надійним партнером, компетентним генеральним підрядником, відповідальним підрядником-виконавцем різноманітних видів та масштабів робіт, виконати їх з високою якістю, в оптимальні терміни.

З повагою,

Директор ТОВ «Євротепломонтажсервіс»