Обслуговування індивідуальних теплових пунктів

Індивідуальний тепловий пункт  передає теплову енергію від зовнішніх теплових мереж (котельної) до системи опалення, гарячого водопостачання, вентиляції житлових та промислових будівель.

Сучасні автоматизовані ІТП на основі пластинчастих теплообмінників дозволяють заощадити до 40% теплової енергії, в порівнянні зі старими неавтоматизованими ІТП.

Основними завданнями обслуговування теплових пунктів є: забезпечення для кожного теплового пункту необхідних параметрів в межах встановленого ліміту; забезпечення раціонального використання теплоносія і температурного перепаду в системі теплоспоживання; зниження до мінімуму теплових втрат і усунення витоків; забезпечення безперебійної і нормальної роботи всього обладнання теплового пункту і систем теплоспоживання.

Тепловий пункт - комплекс високотехнологічного обладнання, який потребує регулярного технічного обслуговування, що проводиться кваліфікованими фахівцями, які пройшли спеціальне навчання і мають допуск до експлуатації енергетичних установок. Всі роботи повинні проводитися відповідно до регламенту технічного обслуговування ТП, в якому детально розписаний склад і порядок робіт по обслуговуванню інженерного обладнання ІТП.

Як часто проводять технічне обслуговування ТП?

Відповідно до регламенту технічне обслуговування теплових пунктів буває: щоденним (ТО-1), щотижневим (ТО-2), щомісячним (ТО-3) і щорічним (СТО). Перелік робіт для кожного ТО свій і визначається регламентом. Залежно від типу інженерних систем будівлі (відкриті, закриті, незалежні і т.д.) в тепловому пункті може бути встановлено різне обладнання, відповідно наведений регламент обслуговування є приблизними.

Регламент обслуговування ІТП:

Вартість обслуговування ІТП:

 від 1500 грн./модуль

Замовити обслуговування ІТП
Вартість обслуговування індивідуальних теплових пунктів залежить від періодичності виконання робіт з обслуговування та технічної специфіки цих робіт. Тарифи на обслуговування теплових пунктів ми розраховуємо індивідуально, на підставі технічних специфікацій об'єктів.

Техобслуговування ІТП перед опалювальним сезоном

Чистка теплообмінника

Підготовка ІТП до опалення