Встановлення GSM-модемів для теплолічильників

Для того, щоб автоматизувати процес виставлення рахунків, а також мати можливість у будь-який момент часу віддалено зняти показання та проконтролювати працездатність лічильника, застосовуються спеціальні мобільні модеми.

Найкращим варіантом для бездротового обліку тепла є передача даних через канали стільникового зв'язку за допомогою модемів GSM або GPRS. Саме GSM-мережі мають розвинену інфраструктуру в населених пунктах та забезпечують найбільш стійкий сигнал практично на будь-якому об'єкті.

 

Наші фахівці готові надати детальну інформацію про вибір модему та підключити модем до теплолічильника.

При виборі модему для підключення до теплолічильника необхідно: визначитися з технологією зв'язку, підібрати модем з відповідним інтерфейсом, вибрати тип корпусу та тип кріплення модему, вибрати відповідний тип живлення, подбати про посилення сигналу зв'язку 

Замовити встановлення GSM-модемів

При виборі модему для підключення до теплолічильника необхідно:

  • Визначитись із технологією зв'язку: CSD, GPRS або 3G. В даний час найкращим варіантом для бездротового обліку тепла є передача даних через канали стільникового зв'язку за допомогою модемів GSM або GPRS. 
  • Підібрати модем з відповідним інтерфейсом. Послідовний інтерфейс модему має бути таким самим, як і на теплообчислювачі. Як правило, теплолічильники мають інтерфейс RS-232, в деяких випадках - RS-485.
  • Вибрати тип корпусу та тип кріплення модему. Як правило, вузли обліку тепла розміщені в приміщеннях зі складними умовами експлуатації, тому вибирати тип корпусу модему потрібно в залежності від умов розміщення (підвищена вологість, скупчення пилу, перепади температур)
  • Вибрати відповідний тип живлення. Якщо на вузлі обліку є готова кабельна структура з виведенням електричних розеток 220В, тоді рекомендуємо вибрати модем із живленням від зовнішнього блоку живлення. Якщо розетки відсутні, але можна підключитися до лінії 220В безпосередньо – підійде пристрій з вбудованим блоком живлення
  • Не забудьте подбати про посилення сигналу зв'язку - підберіть найкращий варіант антени. Часто місцем установки вузла обліку теплової енергії є підвальне приміщення з недостатнім рівнем GSM-сигналу, тому велику увагу необхідно приділити вибору антени стільникового зв'язку. Перед вибором антени рекомендуємо виміряти потужність зовнішнього сигналу та визначити місце найкращого прийому сигналу.
Замовити встановлення GSM-модемів