Обслуговування загальнобудинкових інженерних мереж

Загальнобудинкові інженерні мережі - сукупність трубопроводів, комунікацій та інших споруд, призначених для інженерно-технічного забезпечення будівель та споруд.

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку складається з комплексу робіт, спрямованих на підтримку справності елементів системи або заданих параметрів і режимів роботи обладнання внутрішньобудинкових систем за допомогою огляду, налагодження, регулювання і випробування систем, заміни швидкозношуваних елементів, заправки витратними матеріалами, змащування і т.п.

Проводимо на регулярній основі технічне обслуговування:

  • центрального опалення 
  • гарячого та холодного водопостачання
  • каналізаційних систем
  • електропостачання
  • систем вентиляції
  • систем енергозбереження

Наші співробітники усунуть неполадки в вашому домі за фіксовану ціну, зазначену в документації. Перш ніж давати будь-які рекомендації, проводимо повне обстеження відповідної ділянки мережі. Гарантія на виконані роботи прописується в договорі. 

Технічне обслуговування загальнобудинкових систем:

- визначення технічного стану загальнобудинкових систем;
- усунення дрібних несправностей елементів систем для забезпечення їх безперебійної роботи, а також попередження порушень санітарно-гігієнічних вимог до приміщень будинків, налагодження та регулювання окремих видів технічних пристроїв;
- перевірка готовності загальнобудинкових систем до сезонної експлуатації, підготовка мереж до опалювального сезону;
- забеспечення витратними матеріалами, змазування, регулювання, перевірка справності елементів систем і т. п.

Сервісне обслуговування проводиться фахівцями, які пройшли навчання та мають досвід роботи в даній сфері.

Обслуговування загальнобудинкових систем здійснюється виконавцем на підставі відповідного договору з власником, який передбачає види і періодичність проведення робіт з технічного обслуговування та поточного ремонту загальнобудинкових систем і порядок ліквідації аварій для забезпечення безперебійного функціонування інженерних систем.

Замовити обслуговування загальнобудинкових інженерних мереж

Заміна засувок